Audiobooki popularne w 2021 roku

W 2021 roku wiele audiobooków zdobyło popularność w różnych gatunkach literackich. Oto kilka przykładów audiobooków, które były popularne w 2021 roku:

  1. „The Four Winds” autorstwa Kristin Hannah: Ta poruszająca historia osadzona w czasach Wielkiego Kryzysu opowiada o życiu kobiety o imieniu Elsa, która musi stawić czoła trudom i wyzwańm dla dobrobytu swojej rodziny.
  2. „Każdego dnia” autorstwa Davida Levithana: Ta powieść młodzieżowa opowiada historię chłopaka o imieniu A, który codziennie budzi się w innym ciele i próbuje utrzymać stabilność swojego życia.
  3. „The Sanatorium” autorstwa Sarah Pearse: To thriller psychologiczny audiobook osadzony w górach szwajcarskich, gdzie detektyw Elin Warner próbuje rozwiązać zagadkę morderstw w ekskluzywnym sanatorium.
  4. „Empire of Pain” autorstwa Patricka Raddena Keefe’a: Ta niezwykle interesująca książka non-fiction opowiada historię rodziny Sacklerów, która jest związana z kontrowersyjnym i dochodowym biznesem opioidów.
  5. „Kobieta w oknie” autorstwa A.J. Finn: Ta psychologiczna powieść kryminalna opowiada o osobie cierpiącej na agorafobię, która świadkiem zostaje tajemniczego zdarzenia w sąsiedztwie.
  6. „Malcolm i Marie” autorstwa Eboni Boykin: To audiobook na podstawie popularnego filmu, który opowiada historię burzliwego związku pary, eksplorując tematy takie jak miłość, sztuka i tożsamość.
  7. „Project Hail Mary” autorstwa Andy’ego Weira: Ta science fiction opowiada historię astronauty, który musi uratować ludzkość przed zagładą kosmiczną.

To tylko kilka przykładów popularnych ale nie darmowych audiobooków w 2021 roku. Wybór jest naprawdę szeroki, a popularność tytułów może się różnić w zależności od preferencji czytelników i trendów literackich danego roku.

 

Obraz: Freepik