Darmowe kamery online

Jeśli szukasz kamer online, które transmitują obraz na żywo z różnych miejsc na całym świecie, istnieje wiele stron internetowych, które oferują taką możliwość. Oto kilka popularnych stron, na których można znaleźć kamery online:

  1. EarthCam (www.earthcam.com): Jest to jedna z największych platform, która udostępnia tysiące kamer online z różnych zakątków świata. Możesz zobaczyć widoki z miast, plaż, parków narodowych i innych miejsc.
  2. SkylineWebcams (www.skylinewebcams.com): Ta strona oferuje kamery na żywo z różnych miejsc w Europie, Ameryce Północnej, Afryce i innych regionach. Możesz zobaczyć miasta, plaże, porty i wiele innych.
  3. Explore.org (www.explore.org): Jest to platforma, która udostępnia wiele kamer online związanych z naturą. Możesz oglądać dzikie zwierzęta, ptaki, rafy koralowe i wiele innych.
  4. Webcamtaxi (www.webcamtaxi.com): Ta strona gromadzi kamery online z różnych miejsc na całym świecie. Możesz przeglądać widoki z miast, plaż, gór i innych ciekawych lokalizacji.
  5. Opentopia (www.opentopia.com): Jest to strona, która indeksuje publicznie dostępne kamery na żywo z różnych miejsc. Możesz przeglądać kamery z miast, skrzyżowań ulic, parków i innych lokalizacji.
  6. Kamery-online.pl (https://kamery-online.pl/) – polski serwis ze zbiorem dużej ilości kamer

Pamiętaj, że korzystanie z kamer online zależy od prywatności i zgodności z prawem w danym miejscu. Zawsze upewnij się, że korzystasz z legalnych źródeł i przestrzegasz wszelkich przepisów dotyczących prywatności i dostępu do informacji.

 

Photo: Obraz autorstwa mrsiraphol / Freepik